Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
podklad-newsy

Zobacz! Nasi kursanci pracują już na własne konto!

Przyszedł czas, aby sprawdzić jak sobie radzą na rynku usług filmowych nasi kursanci. W związku z tym, postanowiliśmy trochę pogrzebać w sieci i poszukać znanych nam osób, aby sprawdzić jak po nauce w naszej instytucji szkoleniowej rozwinęli swoje skrzydła w branży filmowania i montażu video. Poniższą listę będziemy jeszcze aktualizować o kolejne działające firmy. 


1. Bartek Zając

Bartek nie posiada własnej placówki usług i portfolio (którym może sie pochwalić), ale o nim możemy napisać wiele gdyż mamy stały kontakt (kilkanaście razy w miesiącu). Aby jednak nie zajmować miejsca w publikacji, jego dorobek zdefiniujemy w dwóch zdaniach: "Bartek ma już za sobą kilkadziesiąt ślubów i wesel. Jest jednym z naszych najlepszych operatorów kamer i zajmuje się realizacją zdjęć w naszej "weddingowej" komórce (czyli jest naszym stałym współpracownikiem)".

2. Albert Zwierzyński - www.agreo.pl/filmy

Pan Albert, ukończył  u nas specjalnie przygotowane szkolenie z indywidualnym programem tematycznym dot. realizacji filmów dla firmy, której jest pracownikiem. Na co dzień w firmie, Pan Albert zajmuje się głównie innymi tematami (jest bardzo dobrym doradcą produktowym), a filmy realizowane są przy okazji różnych spotkań z Klientami.Więcej filmów na: http://www.agreo.pl/filmy

3. Łukasz Mroczek - www.mroczekstudio.pl

Łukasz odbył kurs dość niedawno, ale jego pasja filmowa sprawia, że w świecie filmu stawia duuuże kroki. Prowadzi on działalność na terenie Działdowa pod nazwą Mroczek Studio!
3. Dawid Krawiec - http://www.youtube.com/piknikTV

Dawid jest dość mocno związany z piłką nożną i jego filmowa pasja również poszła w tym kierunku. Obecnie prowadzi silnie rozwijający się kanał na YouTube, w którym w sposób telewizyjny relacjonuje newsy z trybun kibiców! Jego kanał http://www.youtube.com/piknikTV obecnie ma 4260 Subskrybentów, co oznacza, że to co robi - robi bardzo dobrze!
4. Daniel Rakowski - www.daniello-studio.pl

O Danielu i nieoczekiwanym spotkaniu z nim na jednym z wesel już pisaliśmy, także tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia jednego z jego wielu filmów ślubnych
5. Marcin Rudnicki - www.videomar.pl

Marcin pracuje na terenie miasta Racibórz. W jego ofercie znajdziemy między innymi Filmy ślubne i reportaże okolicznościowe.
6. Martin Buza - www.mb-recording-martin-buza.pl

Martin, to filmowiec z pasją fotograficzną. Filmuje głównie lustrzankami relacje z imprez klubowych oraz rajdów, ale w jego ofercie znajdziemy także inne tematy.
7. Kamil Majkowski - www.majkowscy.pl

Kamil posiada firmę, która zajmuje się kompleksową obsługą fotograficzno - filmową ceremonii ślubnych, oraz realizuje również zlecenia dla firm i korporacji.
8.  Damian Sacher - www.damiansacher.pl
9. Łukasz Kosowicz - www.lucasfilmstudio.pl

Długo szukaliśmy, ale udało się złapać i Łukasza, który zajmuje się filmowaniem reportaży okolicznościowych.
10. Rafał Pełka - www.cudowne-ujecia.pl

Pan Rafał dość dobrze rozwinał już swoją działaność. W swoim parku sprzętowym posiada obecnie kran kamerowy, system stabilizacji FLYCAM 6000 oraz urządzenia do realizacji zdjęć video z "lotu ptaka".
11. Ewa Mitura

Niestety nie możemy namierzyć strony www Pani Ewy, ale udało nam się spotkać kilka jej prac na Youtube, zatem wyświetlimy jeden z jej filmów, co świadczy o tym, że radzi sobie całkiem nieźle :-)
12. Grzegorz Mrózek - www.powerfoto.net

Pan Grzegorz, prowadzi firmę zajmującą się filmowaniem i fotografią ślubną.
13. Tomasz Papuga - www.Slubne-Video.pl

Kategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy