Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
podklad-newsy

Z Andrzejem na pierwszym ślubie i weselu!

kurs-wideofilmowania-005Zdarza się i tak, że praktyczna część kursu filmowania reportaży ślubnych przenoszona jest prosto na głęboką wodę! W tym wypadku (dzięki uprzejmości pary młodej, która wyraziła na to zgodę), jeden z naszych kursantów miał możliwość spróbować swoich sił  obok naszych operatorów podczas prawdziwej realizacji filmu. Podczas tej realizacji mogliśmy na bieżąco udzielać niezbednych porad oraz korygować ustawienia kamery.

Na zdjęciach Andrzej, który uczęszczał na nasz kurs filmowania reportaży ślubnych z kamerą SONY NEX EA50 dostępnej w sklepie Winmar pod adresem: 
http://winmar.pl/p20678,Sony_NEX-EA50.htmlkurs-wideofilmowania-006

kurs-wideofilmowania-004

kurs-wideofilmowania-001

kurs-wideofilmowania-003

kurs-wideofilmowania-002

kurs-wideofilmowania-008

kurs-wideofilmowania-007

kurs-wideofilmowania-009

kurs-wideofilmowania-010Kategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy