Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
podklad-newsy

Produkcja filmów na kanał Youtube.

Przez dwa dni, gościliśmy u siebie Mariusza, pasjonatę dwóch kółek oraz założyciela portalu http://www.Motovayager.net (na który przy okazji zapraszamy miłośników motocykli)... Mariusz, na specjalnie przygotowanym kursie filmowania i montażu, szkolił się z produkcji filmów na kanał Youtube.

Poniżej klatka z pierwszego zrobionego przez Mariusza filmiku z użyciem greenscreena. Dodam, że musiał sam nakręcić, sam zmontować i do tego sam wystąpić przed kamerą.

 

motovoyager_kursKategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy