Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
podklad-newsy

Paweł Nickarz podczas nauki filmowania reportaży video.

Kilka dni temu, mieliśmy okazję uczyć realizacji materiału i montażu video Pana Pawła Nieckarza, który planuje niebawem otworzyć fiirmę zajmująca się filmowaniem. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z naszych plenerowych zmagań z kamerą w pełnym słońcu.


kursy-filmowania-01

kursy-filmowania-02

kursy-filmowania-00
 
Zapraszamy także do zapoznania się z opinią nt. kursy wystawioną przez p. Pawła (dostepną na naszym Facebokowym profilu):

"W 100 % polecam kurs abc filmowania, zajecia prowadzone są indywidualnie, dzięki temu cała uwaga skupiona jest na Tobie, Paweł przekazał mi swoją ogromną wiedzę w jasny i przejżysty sposób, nie był to wykład z trudnymi pojeciami ale prosty i praktyczyczny przekaz wiedzy i umiejętnosci do tego luźna atomosfera i pełen profesjonalizm, sprawiają że jesteś w stanie nauczyć się tej trudnej sztuki, jaką jest filmowanie... Nie mogłem lepiej trafić, pozdrawiam"

 

Kategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy