Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

img-main

Opinie o kursach

Z naszych szkoleń filmowania i fotografii skorzystały także firmy, urzędy i instytucje:

 • Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ( skan referencji )
 • Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku ( skan referencji )
 • powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie ( skan referencji )
 • Powitatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim (zobacz referencje)
 • Producent leków - Biofarm Sp. Z o. o. w Poznaniu (zobacz referencje)
 • Powiatowy Urząd Pracy w Toruniu (zobacz referencje)
 • Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie (zobacz referencje)
 • Miejski Urząd Pracy w Kielcach (zobacz referencje)
 • Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie (zobacz referencje)
 • RM Produkcje Fotograficzne w Warszawie
 • Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
 • Urząd Pracy m.st. Warszawy
 • Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej
 • Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
 • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kornicy
 • Liceum Ogólnokształcące Szkoła Liderów w Warszawie
 • Pszczyński Zakład Edukacji w Studzionce
 
Zapraszamy także do przeczytania opinii wystawionych przez osoby które ukończyły już szkolenie filmowania i montażu video. Więcej opinii, również na temat kursów fotografii przeczytasz na www.abcfilmowania.pl lub profilu Facebook

Paweł Nieckarz (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

W 100 % polecam kurs abc filmowania, zajecia prowadzone sa indywidualnie, dzieki temu cała uwaga skupiona jest na Tobie, Paweł przekazał mi swoją ogromną wiedzę w jasny i przejżysty sposób, nie był to wykład z trudnymi pojeciami ale prosty i praktyczyczny przekaz wiedzy i umiejętnosci do tego luźna atomosfera i pełen profesjonalizm, sprawiają że jesteś w stanie nauczyć się tej trudnej sztuki, jaką jest filmowanie... Nie mogłem lepiej trafic, pozdrawiam

Krystian Preiss (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Kurs ABC Filmowania prowadzony przez Pana Pawła Karpińskiego godny polecenia. W ciągu czterech dni poszerzyłem swoją wiedzę i umiejętności znacząco. Dzięki temu otworzyłem działalność gospodarczą i bez obaw mam zamiar pracować jako kamerzysta. Sama atmosfera podczas szkolenia była tak miła, że aż szkoda, iż po ośmiu godzinach ciężkiej pracy trzeba było się zbierać :P Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że Pan Paweł po kursie dalej służy pomocą, radą i zawsze można na niego liczyć.

Andrzej Laskowski (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Paweł Karpiński - Doskonały profesjonalista, jestem jego kursantem. Potrafi w sposób jasny, prosty, a zarazem profesjonalny przekazać wiedzę dotyczącą filmowania. Dzięki jego uwagom, pozbyłem się lęku przed kamerą... Jest świetny - Baaaaardzo polecam.

Damian Bereza (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Bardzo polecam kursy oferowane przez ABC Filmowania. Wraz z kolegą odbyliśmy 2 kursy u Pana Karpińskiego. Bardzo zdrowe podejście, profesjonalizm i miła obsługa umożliwiły uniknięcie wielu błędu i pozwoliło przeskoczyć przepaść jaka dzieli laika od profesjonalisty.. ABC filmowania jak dla nas to najlepszy kurs jaki jest dostępny obecnie na rynku.. Tak trzymać... Pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc Damian i Sergiusz

Beata Kaczmarek (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Zdecydowanie polecam kurs ABC Filmowania prowadzony przez Pana Pawła Karpińskiego.Bardzo duża dawka przydatnej wiedzy poparta ćwiczeniami praktycznymi...do tego wspaniała atmosfera ...i pyszna kawa w przerwach.A Pan Paweł nawet po zakończeniu kursu służy swoją pomocą i dobrą radą.Z przyjemnością wrócę na kolejny kurs aby jeszcze poszerzyć swoją wiedzę

Witek Wieczorek (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Witam to ja odbywałem to owo szkolenie na które skierowany byłem przez PUP w Staszowie, okazała się ono bardzo przydatne i pouczające a wiedza prowadzącego oraz sposób w jaki ją przekazuje bardzo dobrze wpływa na szybkie i zrozumiałe poznanie zagadnień dotyczących foto-video. Polecam bo warto

Jacek Niedźwiedzki (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Odbyłem kurs oferowany przez ABC Filmowania. Zdobyłem bardzo dużą i fachową wiedzę, jak również uzyskałem odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań. Przyłączam się do opinii, że to najlepszy kurs dostępny obecnie na rynku.

Rafał Tofil (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Podobnie, jak poprzedni kursanci, ja także jestem bardzo zadowolony z kursu ABC Filmowania prowadzonego przez Pana Pawła Karpińskiego. Ogromna wiedza Pana Pawła oraz zdolność jej przekazania sprawia iż bardzo szybko możemy poznać tajniki z dziedziny wideofilmowania. Przyłączam się do opinii, że to najlepszy kurs dostępny obecnie na rynku. Jeżeli chcecie poznać sztukę wideofilmowania lub fotografii śmiało mogę polecić ofertę szkoleniową Pana Pawła Karpińskiego. Pozdrawiam

Michał Pawlak (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Podziękowanie za kurs filmowania i montażu video. Pragnę podziękować panu Pawłowi Karpińskiemu ( Karpiński Media ) za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomitą organizację szkolenia ( Filmowanie i montaż video ) Pragnę zaznaczyć że na kurs przyjechałem kompletnie nie przygotowany bez jakiego kol wiek doświadczenia. Dzięki przebytemu szkoleniu czuję, że jestem gotowy samodzielnie sfilmować cały przebieg ceremonii ślubnej i wesela oraz stworzyć ciekawy i profesjonalny film. Pan Paweł posiada ogromną wiedzę potwierdzoną wieloletnią praktyką jego kursy są bardzo ciekawe i wyczerpujące wielką zaletą jest też fakt ze Paweł nawet po odbytym szkoleniu zawsze służy pomocą. Kurs prowadzony jest w miłej atmosferze, a na wszystkie moje pytania otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi. Zachęcam inne osoby do udziału w tym kursie a na pewno będą zadowoleni i wyniosą bardzo dużo ważnych informacji i doświadczeń.Serdecznie dziękuje za przeprowadzony kurs.

Agnieszka Hanik-Ślusarska (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Dziękuję Pawłowi Karpińskiemu (Karpiński Media) za duże zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie przekazane podczas Kursu Wideofilmowania i montażu filmów, który odbyłam u niego. Szczególną wartością kursu jest indywidualne podejście prowadzącego uwzględniające szczegółowe potrzeby kursanta oraz partnerska atmosfera sprzyjająca nabywaniu nowych umiejętności. Szczerze polecam kursy Pawła Karpińskiego zarówno początkującym potrzebującym poznać tajniki filmowania od podstaw jak i bardziej doświadczonym osobom, które chcą udoskonalić swój warsztat operatora czy edytora-montażysty.

Dominika Deda Rybarczyk (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Paweł to idealny nauczyciel - potrafi "łopatologicznie" i z anielską wręcz cierpliwością wytłumaczyć wszelkie tajniki zarówno teorii fotografii, jak i wszelakich funkcji programu Photoshop. I nie przeraża go tłumaczenie tego samego po raz xxx - spokojnie, posiłkując się nowymi przykładami, tłumaczy od nowa - do skutku. Do tego indywidualnie podchodzi do potrzeb swoich kursantów - skupiając się na kwestiach najbardziej przydatnych dla każdego.
A poza tym wszystkim - to sympatyczny i miły człowiek. :) Polecam z całą stanowczością!

Mariusz Makowiecki (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Kurs wideofilmowania był rewelacyjny :) spędziłem go miłej i przyjemnej atmosferze dzięki Panu Pawłowi. Świat filmu, który poznałem, dzięki bardzo dobremu wytłumaczeniu ,dał mi obraz którego nie znałem, piękny a zarazem ekscytujący. Zawsze kiedy będę realizował kolejny film, to pierwsza myśl jaka mi przyjdzie do głowy to ten kurs którego mogę czerpać najlepsze wskazówki i wzorce do realizacji pięknych i interesujących scen filmowych. Mogę polecić ten kurs każdemu, kto chce, poznać fajny świat filmu, pokazany oczami kamery.

Wojtek Poldek (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Witam, polecam Pawła, przede wszystkim to sympatyczny człowiek :) i fachowiec w tym co robi, jeśli chcecie uzyskać fachową (i praktyczną) wiedzę od doświadczonego filmowca to zachęcam, aja i bardzo ważne że po kursie kontakt się nie urywa jak macie jakieś problemy czy pytania to ABC filmowania z Panem Pawłem pozostaje do Waszej dyspozycji.
Pozdrawiam kursant Wojtek

Łukasz Szczuka (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Szczerze polecam ABC Filmowania i wykładowcę Pawła Karpińskiego. Jeżeli, ktoś szuka tego typu szkolenia to będzie najlepszy wybór. Pan Paweł może pochwalić się ogromną wiedzą teoretyczną jak i praktyczną potrafi także w ciekawy sposób prowadzić zajęcia z umiejętnym wprowadzeniem do tematu filmowania. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, oraz w bardzo profesjonalnym podejściu do kursanta - żadne zadane pytanie nie zostaje bez odpowiedzi. Wszystkie pozytywne opinie okazały się prawdą. Jeszcze raz serdecznie polecam! :)

Klaudia Wytrykus (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

"Szczerze polecam wszystkim,którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości. Z pewnością nie jest to zmarnowany czas, jak i "wyrzucone" pieniądze :) Wiedza jak i doświadczenie jakie posiada Paweł są po prostu ogromne, szybko się je chwyta i łatwo zapamiętuje. Kurs ten pozwolił mi zweryfikować moje umiejętności i poczuć się pewniej w branży fotograficznej. Fajny facet :):):) nie zapomina o swoich kursantach :) służy pomocą po zakończeniu kursu :) Pozdrawiam :). ps. Dostałam dotację :)))."

Maciej Kowalski (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Polecam, kurs dużo mi rozjaśnił w głowie, i prawie rok po nim nie ma problemu żeby się skontaktować z panem Pawłem i dopytać o jakieś tam nurtujace mnie pytania.

Jarosław Szmajda Flash (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Odbyłem kurs indywidualny u Pana Karpińskiego. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony z dużą dawką innowacyjnych rozwiązań w zakresie montażu. Polecam

Ania Kostun (opinia wystawiona na naszym profilu Facebook)

Polecam kursy oferowane przez ABC Filmowania u Pana Pawła Karpińskiego.

Albert Zwierzyński (woj. mazowieckie)
 
"Nazywam się Albert Zwierzyński i uczestniczyłem w kursie szkoleniowym z zakresu video filmowania oraz edycji i montażu prowadzonego przez Pana Pawła Karpińskiego z Legionowa. Od jakiś dwóch lat zajmowałem się produkcją filmów i ich montażem, potem filmy były umieszczane na YouTube. Sam przebieg kursu oceniam bardzo wysoko głównie ze względu na bardzo indywidualne podejście Pana Karpińskiego, i merytoryczne wyjaśnianie kwestii istotnych przy produkcji i montażu wideo. Teraz już produkuje i montuje materiał według zasad i umiejętności zdobytych na kursie szkoleniowym. Moje filmiki na YouTube są  nie porównywalnie lepsze niż te montowane przed szkoleniem. Każdemu kto ma choć trochę doczynienia z wideofilmowaniem polecam kursy i szkolenia u Pana Karpińskiego, warto jest zapłacić te kilka złotówek w zamian za wiedzę i umiejętności jakie można zdobyć podczas szkolenia. Dziękuje Panie Pawle za poświęcony czas, przekazane umiejętności i wiedzę. "

Łukasz Mroczek (woj. warmińsko-mazurskie)

"Oczywiście rewelacja w każdym tego słowa znaczeniu. Wydawało mi się, że "coś" już wiem o nagrywaniu, montowaniu, a Paweł w profesjonalny sposób wyprowadził mnie z tego z przeświadczenia :) 

Ogrom informacji przekazywany w możliwie najlepszy i przystępny sposób (teoria plus praktyka), a przy tym bardzo koleżeńska i sympatyczna atmosfera bardzo szybko utwierdzają Cię w przekonaniu, że Paweł to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jeżeli szukamy szkolenia związanego z branżą medialną na najwyższym poziomie - lepiej trafić nie można!  
Więcej pisać nie będę, przekonajcie się sami! 

PS: Mam tylko szczerą nadzieję, że nikt z mojego województwa i okolic nie przeczyta tego komentarza - niepotrzebna mi silna konkurencja ;) 
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym szkoleniu! "

 
Dawid Krawiec (woj. wielkopolskie) 

"Jestem dozgonnie wdzięczny Pawłowi za bezcenną wiedzę i poświęcony czas za wpojenie mi tajników filmowania. Podczas kursu moje horyzonty odnośnie filmu zostały poszerzone bardziej niż się spodziewałem. Dużo rzeczy które wydawały mi się skomplikowane okazały się proste i banalne. Wiedza, którą otrzymałem okazała się bardziej wartościowa niż cena szkolenia, teraz trzeba ją tylko zastosować w praktyce. Wielkim plusem jest też indywidualne podejście do potrzeb i poziomu umiejętności klienta przez co nauczyłem się tych rzeczy na których mi najbardziej zależało. Ze szczerym sumieniem mogę polecić firmę Karpiński Media wszystkim, którzy chcą się podszkolić w filmowaniu. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to powinien jak najszybciej chwycić za telefon.  "

 
Artur Rytel-Andrianik (woj. mazowieckie) 

"Szukałem kogoś kto mnie nauczy robić wywiad i reportaż... i znalazłem p.Pawła, któremu jestem bardzo wdzięczny że pozbawił mnie lęku przed kamerą. Mam swoją kamerę i ktoś mi przekazał trochę wiedzy ale czułem że nie znam tematu do końca kręcąc materiał, co by nie mówić reportaż czy wywiad to odpowiedzialność. Słodził nie będę ale człowiek przekazuje taką wiedzę jak to się mówi, że:"tego w książkach nie przeczytasz" najważniejsze dla przyszłych operatorów to przekazuje wiedzę która daje doświadczenie, i mało tego po takim kursie w razie potrzeby możesz zadzwonić i też pomoże. Dla tych co nie mają swojego sprzętu bardzo ważna rzecz aby skonsultować z nim dobór sprzętu, on tego nie sprzedaje ale doradzi co kupić i jak uniknąć niepotrzebnych kosztów. Polecam "
 
 
Dawid Babiak (woj. śląskie)

"Zanim zdecydowałem się na kurs videofilmowania miałem wiele, jak się okazało, niesłusznych wątpliwości. Przede wszystkim ogromną zaletą jest jasny przekaz.  Paweł naucza w sposób prosty, ale sprecyzowany, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Przekazywana wiedza stanowi solidny fundament do podjęcia zamierzonej działalności oraz jest niezbędna do wykonania jakichkolwiek kroków w kierunku samodzielnego nagrywania. Ponadto cały kurs przebiega w miłej i sympatycznej atmosferze, co w konsekwencji daje efekt swobodnej i owocnej pracy. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim zainteresowanym. ! "
 
 
Kamil Majkowski (woj. kujawsko - pomorskie)

"Długo szukałem odpowiedniej firmy szkoleniowej która pomoże mi rozwiać wszelkie wątpliwości związane z branżą foto-video. Znalazłem firmę Pawła, dzięki niemu nabrałem odwagi oraz pewności siebie. Otworzył mi oczy i pokazał cały kunszt robienia dobrego reportażu, pomógł w doborze sprzętu, oprogramowania i nakierował co robić aby klienci byli zadowoleni. Olbrzymia wiedza jak i potężny bagaż doświadczeń stawia Pawła na piedestale w branży filmowej i fotograficznej. Jest dla mnie wzorem osoby przedsiębiorczej i zaradnej. Mogę liczyć zawsze na jego radę i pomoc, a zdobyta wiedza przeniosła mnie o kilka stopni wyżej i sprawi, że zaistnieję na swoim rynku jako profesjonalista. Dziękuję Paweł za wszystko co powiedziałeś i zrobiłeś..."

 
Konrad Mrówka (woj. świętokrzyskie )

"Jak dla mnie kurs idealny dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z wideofilomowaniem. Nie jest to tylko i wyłącznie samo mówienie, tylko wiele rzeczy jest fajnie zobrazowanych, można spróbować zrobić coś samemu, dzięki czemu dużo łatwiej jest zapamiętać materiał. Prowadzący zna się na rzeczy i wiele podpowiada, można zdobyć informacje, które pomagają w późniejszej pracy. Jak najbardziej polecam! "
 
 
Natalia i Bartek Jankowscy (woj. kujawsko-pomorskie)

"Przed szkoleniem mieliśmy wiele pytań i obaw dotyczących wideofilmowania. Wiele osób odradzało nam tego typu biznes, nie widząc w nim potencjału. Jednak przebyty kurs utwierdził nas w przekonaniu, że warto inwestować w tego typu działalność. Zajęcia z Pawłem były bardzo konkretnie i rzetelnie przeprowadzone. Uzyskaliśmy wiele cennych wskazówek, zdobyliśmy obszerną wiedzę, sprawdziliśmy się w praktyce, a to wszystko podczas "luźnych" spotkań. Atmosfera była bardzo pozytywna, nie czuliśmy skrępowania. Na każde, nawet absurdalne pytanie otrzymaliśmy odpowiedź. Dużo by opisywać, jesteśmy megazachwyceni. Zresztą sama strona interenetowa świadczy o profesjonaliźmie prowadzącego. NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ - JECHAĆ! niech każdy sam się przekona, że po prostu WARTO!!!:) Paweł w przeciągu kilkudziesięciu godzin przekazał nam kilkanaście lat swojego doświadczenia."
 
 
Damian Sacher (woj. dolnośląskie) 

"Trzeźwe i konkretne spojrzenie na temat" - pierwsza refleksja jaka przychodzi mi do głowy na dzień po szkoleniu. Prowadzący zna omawiany materiał od strony praktycznej i teoretycznej. Bardzo otwarty człowiek. Nie boi się zdradzać pewnych "tajników" sztuki filmowania bo poprostu jest dobry w tym co robi i nie boi się konkurencji. Wielka zaleta to indywidualny tok. Przekonał mnie, że "da się". Polecam zarówno amatorom jak i ludziom, którzy już mają coś wspólnego z tematem filmowania."

Emilia Rutkowska (woj. ) 

"Kurs wideofilmowania umożliwił mi zagłębienie się w "tajniki" filmowania i montażu zgromadzonego materiału, pokonując barierę całkowitej nieznajomości sprzętu. Dziś z czystym sumieniem mogę stanąć oko w oko z procedurą otwarcia własnej działaności, mając pewność, że swoim nieprzygotowaniem nie odstraszę potencjalnych klientów ;). Bezproblemowy kontakt, brak zastrzeżeń do prowadzenia kursu. Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze się zastanawiają. pozdrowienia ;)"

 
Adam Szabłowski (woj. ) 

"Wszystko odbyło się zgodnie z planem, dogodne terminy, sympatyczna atmosfera podczas kursu. Pełne dostosowanie do kursanta pozwala na uzupełnienie wszelkich luk w wiedzy. Umiejętne przekazanie wiedzy, pomoc w wyborze sprzętu umożliwiają uniknięcie pomyłek na samym starcie. Po zakończeniu kursu zawsze można liczyć na dalsze wskazówki podczas pracy. Polecam!"

 
Kamil Kacprzak (woj. ) 

"Pełen profesjonalizm!!! Oprócz teoretycznych wskazówek z zakresu fotografii, mnóstwo praktycznych rad wynikających z dużego doświadczenia Pana Pawła. Nawet jeśli nie miałeś do czynienia z kamerą lub aparatem, Paweł nauczy Cię wszystkiego od podstaw. Serdecznie polecam!!!"

Ps. jeszcze raz dziękuję za szkolenie.
Pozdrawiam"

 
Marcin Rudnicki (woj. śląskie) 

"Długo szukałem kursu filmowania grzebiąc w internecie. Wcześniej nie miałem styczności z kamerowaniem i szukałem kursu indywidualnego.
Zdecydowałem się na kurs  filmowania i montażu ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Po pierwszej rozmowie telefonicznej, czułem że nie jestem zbywany i wiedziałem, że Paweł chce pomóc. Tak więc od samego początku podpowiedział co powinienem kupić i jak dobrać sprzęt wydając pieniądze tylko na potrzebne wyposażenie. Samo szkolenie przebiegało super, nie był to "suchy" wykład operowany trudnymi pojęciami ale przekazanie zasad kamerowania, filmowania, montażu i marketingu w sposób praktyczny i zrozumiały. Na szkoleniu poznałem wiele praktycznych zasad i wskazówek które dały mi pewność do samodzielnego kamerowania pierwszego przyjęcia weselnego już kilka dni po szkoleniu. Polecam i zachęcam !!!"


Łukasz Kosowicz (woj. łódzkie) 

"Odbyłem pełny kurs w zakresie filmowania i montażu filmów ślubnych. Mogłoby się wydawać, że 24 godziny spędzone z jednym wykładowcą mogą być nużące - nic podobnego. Kurs minął mi bardzo szybko, a wiedza, którą zdobyłem jest nie do przecenienia. Dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem, a nawet więcej. Otrzymałem mnóstwo praktycznych rad - czego unikać i do czego dążyć. Sam musiałbym popełnić wiele błędów zanim doszedłbym do takiej wiedzy. Paweł to profesjonalista w każdym calu. Wszystkim polecam. "

 
Rafał Pełka (woj. łódzkie) 

"Wiedzę, którą zdobyłem na kursie  "Wideofilmowanie i Montaż Ceremonii Ślubnych i Przyjęć Weselnych" będę wykorzystywał w swojej nowej działalności . Dodam, że prowadzącego kurs obdarzyłem pełnym zaufaniem w pomocy zakupu nowego, kompletnego i co najważniejsze odpowiedniego sprzętu, uważnie przysłuchując sie wszelkim niezbędnym udzielanym mi wskazówkom. Jestem w 100 % usatysfakcjonowany z informacji oraz formy prowadzonego  kursu. Każdemu zarówno początkującemu jak i doświadczonemu operatorowi szczerze polecam kurs u p. Pawła. Wcześniej próbowałem stawiać pierwsze kroki szukając różnych informacji w sieci - jednak była to trudna i ciężka droga na oślep. Kurs jaki przeszedłem pokazał mi krok po kroku jak powinna wyglądać praca operatora tak, aby wszystko było na najwyższym poziomie i spełniało oczekiwania moich klientów. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam. Rafał"

 
 
Krzysztof Krajewski (woj. śląskie) 

"Choć posiadam już dość spore doświadczenie z videofilmowaniem to jednak kurs, który odbyłem był dla mnie bardzo potrzebny, pokazał mi jak wiele błędów i złych przyzwyczajeń nabyłem przez ten okres. Kurs przeprowadzony był profesjonalnie i w miłej atmosferze. Dowiedziałem się mnóstwo praktycznych porad i poznałem zasady rządzące właściwym videofilmowaniem.  Nieoceniona jest wiedza którą przekazuje Paweł, robi to w jasny i czytelny sposób. KURS POLECAM wszystkim którzy chcą się rozwijać w tej branży a także tym którzy chcą dopiero zacząć przygodę z kamerą. Lepszego nauczyciela jak Paweł będzie Wam ciężko znaleźć."
 
 
Ewa Mitura (woj. mazowieckie)

"Byłam uczestnikiem kursu "Wideofilmowanie i Montaż Ceremonii Ślubnych i Przyjęć Weselnych" organizowanego przez "Karpiński Media". Kurs prowadzony przez Pana Pawła Karpińskiego zawierał dużo teoretycznych porad i wskazówek, jak i również praktyczne zagadnienia operatorskie i montażowe. Profesjonalne podejście do tematu jak i kursanta - czyli mnie, pomogły w szybki i łatwy sposób zrozumieć poszczególne zagadnienia. Bardzo miła atmosfera podczas zajęć. Dzięki wiedzy którą przekazał mi Pan Paweł, czuję, że jestem gotowa samodzielnie prowadzić działalność. Zachęcam inne osoby do udziału  w tym kursie a na pewno będą  zadowoleni."
 
 
Marcin Sawicki (woj. mazowieckie)

"Na kurs prowadzony przez Pawła zdecydowałem się mimo, że miałem już jakieś doświadczenia w filmowaniu uroczystości ślubnych. W ramach nabytej na kursie wiedzy, sporo się jednak douczyłem jak filmować prawidłowo i nie popełniać błędów by film był ciekawy i oczywiście zamawiający nasze usługi klient był zadowolony. Wiedza na temat postprodukcij jaką przekazał mi Paweł jest nieoceniona. Jest ona wynikiem jego wieloletniego doświadczenia a takich wskazówek nie znajdziecie nawet w najlepszych podręcznikach. Wszystkich rozpoczynających zarobkowe filmowanie uroczystości ślubnych zachęcam do zainwestowania w szkolenie. Przekonacie się sami, że videofilmowanie oraz montaż filmów nie jest prosty bez dobrego przygotowania i wiedzy. Raz jeszcze gorąco polecam kurs prowadzony przez Pawła."

 
Grzegorz Mrózek (woj. śląskie)

"Filmowaniem zajmuję się już od 10 lat jednak od roku mam własną firmę "Powerfoto",  poprzedni pracodawca nie wszystkie sekrety chciał mi zdradzić a  przechodząc na „swoje” miałem pewne braki które pan Paweł znakomicie uzupełnił.

Dla mnie cenną okazała się również możliwość zadawania pytań po kursie gdyż życie potrafi wymyślać historie i figle które trudno przewidzieć najlepszym nauczycielom a z kolei szkoda się uczyć na pamięć rozwiązań problemów które mogą nas nie dotknąć. Tak więc realna pomoc nie tylko w czasie kursu ale też po jego zakończeniu dla mnie to strzał w dziesiątkę i bezkonkurencyjność w porównaniu do innych firm tego typu nastawionych tylko na określony czas poświęcany kursantowi. Dziękuję za szkolenie i polecam!!!"

 
Marcin Żarczyński (woj. kujawsko - pomorskie)

"Rewelacja !!!, długo szukałem takiego kursu, który sprostałby moim oczekiwaniom, aż w końcu natrafiłem na firmę Karpiński Media, czyli Pana Pawła. Jeżeli chodzi o sam kurs to jest przeprowadzony w sposób profesjonalny i wyczerpujący. Można z takiego kursu wynieść wiele przydatnych informacji, które przydadzą się w przyszłości. Kurs filmowania i wideomontażu polecam wszystkim, którzy w przyszłości zamierzają otworzyć własną firmę. Mimo dużej odległości, która musiałem pokonać abym mógł uczestniczyć w kursie, nie żałuję tego ponieważ Pan Paweł to profesjonalista"
Pan Marcin, ukończył kurs filmowania oraz edycji ślubnych filmów i właśnie rozpoczyna swoją działalność... Życzymy powodzenia!
 

Daniel Rakowski (woj. mazowieckie)

"Odbyłem kurs wideofilmowania i montażu filmów ślubnych prowadzony przez firmę Karpiński Media. Długo szukałem takiego kursu, gdzie mógłbym w teoretyczny oraz praktyczny sposób dowiedzieć się jak zacząć a później prowadzić działalność polegającą na byciu kamerzystą ślubnym. Prowadzący pan Paweł Karpiński w bardzo jasny sposób przedstawił mi problematykę tego zawodu, odpowiedział na każde moje pytanie w sposób szczegółowy i zrozumiały. Widać było, że podejście pana Pawła nie było czysto zarobkowe ale że to co robi, jest jego życiową pasją, którą chce się dzielić z innymi. 

Bardzo bardzo bardzo polecam! Profesjonalne podejście prowadzącego! Nie zmarnujecie swojego czasu i pieniędzy!"
 
 
Rafał Urbaniec (woj. śląskie)

"Super!  Wspaniale!  Rewelacyjnie! To nie przesadne wychwalanie, ale opis profesjonalnie przeprowadzonego kursu wideofilmowania i montażu przez Pana Pawła Karpińskiego, którego byłem kursantem. 

Mieszkam na Śląsku,  więc odległość 365 km. od Legionowa, początkowo mnie naprawdę przerażała. Jednak po ukończeniu kursu mogę stwierdzić, że naprawdę nie żałuję i polecam go każdemu komu bliskie jest kamerowanie i montaż wideo. 

Indywidualny tok nauczania, możliwość samodzielnej pracy w perfekcyjny sposób przyczyniło sie do opanowania techniki  kamerowania i edycji wideo.  Przekonałem się również, że wcale nie trzeba kupować drogich programów (za 3000 zł czy 4000 zł) do edycji wideo, ale wystarczy prosty tani program, aby naprawdę robić świetne i profesjonalne filmy, których naprawdę nie można się wstydzić.  Jeszcze raz dziękuję!!!"
 
 
Bartosz Zając (woj. mazowieckie)

"Chciałbym podziękować firmie Karpiński Media za przeprowadzone szkolenie z zakresu wideofilmowania i montażu ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Indywidualne podejście pozwala na dostosowanie poruszanych tematów i zagadnień do zdolności, wiedzy i umiejętności kursanta. Osoba przeprowadzająca kurs chętnie i rzeczowo dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami, a także rzeczowo i dokładnie objaśnia wszystkie tematy jakie powinna wiedzieć osoba która będzie nagrywała i montowała filmy ślubne.
Kurs prowadzony jest w miłej atmosferze, a na wszystkie moje pytania otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi. Mogę polecić ten kurs każdemu kto chciałby zgłębić swoją wiedzę na temat wideofilmowania i montowania filmu z ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych.."
 
 
Bartłomiej Matusiak (woj. dolnośląskie)

"Chciałbym podziękować firmie Karpiński Media za przeprowadzony kurs Wideofilmowania i montażu filmów oraz jednocześnie polecić go innym początkującym wideofilmowcom, którzy planują rozpoczęcie działaności związanej z filmowaniem uroczystości. Dzięki niemu, poznałem teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z filmowaniem i montażem filmów oraz prowadzeniem działalności w tej branży."
Pan Bartłomiej obecnie jest na etapie uruchomienia swojej działalności. Oczywiście poinformujemy o dalszym rozwoju firmy na naszych łamach.
 
 
Tomasz Papuga (woj. łódzkie)

"Firma Karpiński Media przygotowała szkolenie sprawnie i bardzo profesjonalnie pod względem organizacyjnym, dostosowując sie do moich indywidualnych potrzeb. Dzięki szkoleniu zapoznałem się z obsługą i poznałem zasady pracy z kamerą video. W sposób rzetelny została mi przekazana wiedza w zakresie przebiegu wesela pod kątem ślubnego kamerzysty. Dowiedziałem się również jakie są zasady montażu i obecne trendy oprawy ślubnego filmu. Zajęcia praktyczne dopełniły moją wiedzę i poszerzyły kompetencje jakie nabrałem podczas szkolenia. Serdecznie polecam firmę, jako godnego zaufania profesjonalistę w zakresie organizacji i przeprowadzania szkolenia pt. Zostań ślubnym kamerzystą."
Pan Tomasz prowadzi obecnie firmę zajmującą się wideofilmowaniem uroczystości oraz fotografią ślubną. Więcej na temat firmy dowiesz się na stronie: www.Slubne-Video.pl

 
Marek Fronczak (woj. mazowieckie)

"Dziękuję Firmie Karpiński Media za przeprowadzone szkolenie i dodatkową pomoc poza szkoleniem. Jestem mile zaskoczony sposobem podejścia do kursanta - widać, że firmie zależy na tym aby wyjść z zapamiętaną, dużą wiedzą. Poznałem najważniejsze tajniki jakie stosuje się podczas filmowania, czego należy unikać a czego szukać. W tak krótkim czasie, teoretycznie i praktycznie czuję się przygotowany do rozpoczęcia nowej branży za co dziękuję Firmie Karpiński Media."
Pan Marek prowadzi obecnie firmę zajmującą się wideofilmowaniem uroczystości. 

Kategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy