Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
podklad-newsy

​Nasz patronat: Pierwsze zajęcia w LO im. M. Konopnickiej już za nami.

W środę 3 grudnia, odbyły się pierwsze zajęcia z młodzieżą liceum ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie,  odpowiedzialną za prowadzenie telewizji szkolnej oraz rejestracji materiałów video na potrzeby szkoły oraz do uruchamianego kanału w serwisie Youtube.


Na pierwszych zajęciach, uczniowie poznali esencję zasad filmowych oraz mogli zapoznać się z obsługą i pracą na wybranym profesjonalnym sprzęcie video naszego ośrodka oraz dostarczonym przez naszych Partnerów szkoleniowych: firm Winmar, Neske, oraz Foton Kalisz.


ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-006

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-002

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-001

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-004

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-005

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-003

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-007

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-008

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-011

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-010

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-009

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-012

ABCFilmowania-w-LO-Konopnicka-013Kategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy