Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
podklad-newsy

Kursy filmowe - Nowe programy nauczania na 2014 r.!

Pragniemy poinformować, że od 20 stycznia 2014 roku, nasza instytucja szkoleniowa ABC Filmowania posługuje się nowymi programami nauczania. Kursy filmowe oraz kursy edycji i montażu video prowadzone przez naszą jednostkę cechują się obecnie jeszcze bardziej konkurencyjnymi cenami (w stosunku do firm, prowadzących szkolenia indywidualne), oraz udoskonalonym tokiem nauczania przyszłych kamerzystów i montażystów wideo. Do naszej oferty szkoleniowej dołączyliśmy również 8 godzinny kurs filmowania aparatem cyfrowym lub lustrzanką DSLR z funkcją filmowania.
 

kursy-filmowe-2014

Od tej pory na naszych przyszłych kursantów czekają

Kursy filmowe i montażu - podstawowe:
Kursy przygotowujące do zawodu i prowadzenia działalności gospodarczej:
To nie koniec nowości, które czekają Was w 2014 roku. W przygotowaniu są również nowe szkolenia oraz wiele niespodzianek dla słuchaczy, którzy ukończyli już nasze kursy.

informujemy także, iż tak jak w roku ubiegłym, również w roku 2014 wszystkie nasze autorskie programy nauczania, zaakceptowane są w RIS Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

Zapraszamyna szkolenia filmowe i do zobaczenia!Kategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy