Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

GoPro HERO4 Black i stabilizator LanParte w ABC Filmowania

Firma WINMAR, będąca już od kilku lat naszym partnerem szkoleń filmowych i fotograficznych, wysłała do nas nieoczekiwaną przesyłkę z nowościami, które są odpowiedzią na coraz bardziej popularną rejestrację wydarzeń kamerami sportowymi. 

Zatem "od dzisiaj", dzięki naszemu niezawodnemu Partnerowi,  nasi kursanci będą mogli poznać zalety pracy topowym modelem kamery GoPro - Hero4 Black rejestrującej materiał w 4K oraz niesamowicie poręcznym, żyroskopowym stabilizatorem ruchów kamer sportowych i smartfonów LanParte HHG-01. 

Serdecznie Dziękujemy!
ps. Wkrótce testy video :-)

Informacje o produktach znajdziesz:

GoPro4Black-LanParte-HHG01-000

GoPro4Black-LanParte-HHG01-001

GoPro4Black-LanParte-HHG01-003

GoPro4Black-LanParte-HHG01-004Kategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy