Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
podklad-newsy

Film Art. Sztuka Filmowa. Wprowadzenie. - W naszej kolekcji książek!

Tej książki - z wielu dobrych pozycji wydawniczych Wydawnictwa Wojciech Marzec -  specjalnie przedstawiać nie trzeba. Same jej recenzje sprawiają, że każdy filmowiec powinien ją mieć w swojej bibioteczce. Niestety (dla osób, które chcą ją kupić), "Film Art. Sztuka Filmowa. Wprowadzenie", napisana przez Davida Bordewella oraz Kristin Thompson znikła już dawno z półek sklepowych i obecnie osiągnęła już prawie status "Białego Kruka" (co widać po cenach na aukcjach internetowych)
 

film-art-sztuka-filmowa-wprowadzenie

Czemu piszę o tej książce? Ponieważ dzięki Wydawnictwu Wojciech Marzec, które "przekopało" swoje archiwum (specjalne podziekowania dla Pani Karoliny), udało nam się nabyć jeden pachnący nowością egzemplarz, który właśnie upiększa naszą bibliotekę książek o filmie. 

Zatem kolejny dobry dzień za nami!

Kategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy