Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
podklad-newsy

ABC Filmowania nagradza młodych ludzi z filmową pasją!

O pełnometrażowym filmie "Między Światami" (reż. Mateusz Kiliński, zdjęcia: Dominika Wojucka, Mateusz Kiliński, Kamil Drozdowski) do tej pory słyszała tylko niewielka grupa osób. I pewnie tak by zostało, gdyby nie dziennikarze Telewizji LTV i lokalnej gazety Miejscowa, która nagłośniła filmowe dokonania uczniów ZSO nr 2 w Legionowie i tym samym oświetliła ich promieniem lokalnej sławy.  Właśnie dzięki temu światełku sławy, o młodych ludziach z filmową pasją dowiedzieliśmy się również i my.
 

pelnometrazowe-dylematy-LTVPodczas oglądania reportażu LTV zauważyliśmy, iż twórcy filmu myślą całkiem poważnie o związaniu swojej przyszłości z tematem realizacji zdjęć filmowych i postprodukcji obrazu. Aby pomóc zatem w realnym przybliżeniu filmowych planów, właściciel i wykładowca Instytucji Szkoleniowej ABC Filmowania - Paweł Karpiński, postanowił ufundować Mateuszowi Kilińskiemu i Dominice Wojuckiej - indywidualne, 24 godzinne szkolenie z tematyki realizacji filmowej i profesjonalnego montażu video. Mamy nadzieję, że ta dydaktyczna cegiełka pomoże w udoskonaleniu kolejnych prac nagrywanych na terenie Legionowa przez mniej lub bardziej zaawansowanych amatorów produkcji filmowej.

Już wkrótce przekażemy oficjalne zaproszenia, a tymczasem polecamy obejrzeć ten amatorski film: 

 
Kategorie

Kursy filmowe

Kursy filmowe prowadzone przez nasz ośrodek i autorskie programy nauczania zawodu zarejestrowane są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00122/2017.

100% Sukcesu - Sto procent naszych kursantów z osób starających sie o dotację w ramach UE / PUP otrzymało środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży filmowanie

Wybierając nasze kursy filmowe i kursy montażu video uzyskasz: wiedzę i praktykę, komplet dokumentów niezbędny przy ubieganiu się o dotację oraz nieodpłatną i nielimitowaną pomoc w początkowej fazie prowadzenia usług filmowych

Polecamy